Reklam Panosu Yönetimi


Reklam Panosu Yönetimi

Pazarlama > Reklam Panosu Yönetimi alanından ana sayfanıza slider olarak görsel yükleyebilir ve bu görsellere tıklandığında yönlenecek kategori&ürün&link tanımlaması yapabilirsiniz.

İki Farklı Slider Modülü bulunmaktadır, Easy slider ve Thumbnail Slider, bu iki modülün gösterim olarak farklılıkları bulunmaktadır. EasySlider modülünde görseller yan yana listelenirken, ThumbnailSlider da Büyük bannera ek küçük görselde tanımlanabilmektedir.

Eğitim videomuzu izlemek için tıklayınız.Örnek olarak Easyslider için bir banner (görsel) ekleyelim.Görsel Eklemek için Sağ tarafta bulunan “Seçiniz” alanından sunucuya görsel yükleyebilirsiniz. Hedef Url alanından ise görsele tıklandığında yönlenecek adresi tanımlayabilirsiniz. Hedef Pencere alında ise aynı/yada yeni pencere durumunu ayarlayabilir “Sıra”alanından da görsel sırasını belirleyebilirsiniz.Dosya Gezgini açıldıktan sonra sol menülerden images klasörü seçili olmalı “Yükle” butonu basarak  masaüstünüzden yüklemek istediğiniz görsele 2 Kez tıklayarak yükleme yapabilirsiniz.
Görsel seçtikten ve Hedef Url tanımlaması yaptıktan sonra kaydet butonuna basarak banner ekleme işlemini tamamlayabilirsiniz.

 


Bu makaleyi yararlı buldunuz mu?